Certyfikaty

 

MGR GRZEGORZ BODZIOCH – właściciel gabinetu, fizjoterapeuta, mgr wychowania fizycznego, terapeuta neurorozwojowy, instruktor gimnastyki korekcyjnej, certyfikowany terapeuta metody McKenziego.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia oraz wychowanie fizyczne. Absolwent studiów podyplomowych „Neurorozwojowa terapia dzieci z zaburzeniami układu nerwowego”. Absolwent podyplomowych studiów na Akademii Ekonomicznej w Katowicach „Marketing i zarządzanie”

 

Doświadczony, wymagający i zawsze pozytywnie postrzegający rzeczywistość terapeuta pracujący z pacjentami w każdym wieku. Jako instruktor gimnastyki korekcyjnej od wielu lat prowadzi diagnostykę oraz grupowe zajęcia gimnastyki w szkołach podstawowych oraz przedszkolach na terenie Zagłębia. Od 2014 roku pełni funkcję diagnosty i konsultanta ds. wad postawy i gimnastyki korekcyjnej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sosnowcu.

Swoją kreatywnością i sposobem bycia potrafi zachęcić do ćwiczeń całe grupy dzieci, które zawsze po jego zajęciach wychodzą zadowolone. W codziennej pracy indywidualnej z pacjentem zawsze daje z siebie wszystko. Zarówno diagnozując jak i prowadząc terapię, podchodzi do każdego problemu w sposób kompleksowy i holistyczny. Uwielbia pracę z dziećmi, począwszy od niemowlaków w pierwszych miesiącach życia.

Absolwent studiów podyplomowych oraz niezliczonej ilości kursów i specjalistycznych szkoleń z zakresu fizjoterapii, dla którego najważniejszy jest pacjent i jego dobro.

Prywatnie mąż Kasi, tata Kajki i Hani. Te trzy Panie wypełniają całą przestrzeń poza fizjoterapią. No może prawie całą …. wokalista zespołu Post Profession wraz z grupą przyjaciół muzykuje w wolnych chwilach. Swój wolny czas najchętniej spędza w sposób aktywny na siłowni lub na basenie.